HAKKIMIZDA

 

Kemiteks Tekstil kurulduğu 1995 yılından bugüne kadar üretiminde; 35 yıllık tekstil birikimini ve tüm emeğini kullanarak her zaman yeni ve en kaliteli ürünleri uygun bir fiyat ile tüketicilere sunmayı kendisine bir ilke edinmiştir.

 

İlk kurulduğu yıllarda tekstil boyar madde ve yardımcı kimyevi maddeler mümessillikleri ve üretimi yapmıştır. Daha sonra ev tekstili üretimine başlamıştır.

Kemiteks Tekstil; bünyesinde gerçekleştirdiği tasarımlar da her zaman modern çizgiyi ve rahat tasarımı ön planda tutmuştur.

 

Ürünlerimizi Türkiye'nin pek çok zincir mağazasında görebilirsiniz.

Firmamızın ürettiği ürünleri toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin bütün il, ilçe ve beldelerine kargo ile gönderim yapan firmamız, sizlerin takdirini kazanarak her yıl artan müşteri portföyü ile ev tekstili alanında lider bir kuruluş olmuştur.

 

Müşterilerine bol çeşit, uygun fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı sağlayan Kemiteks Tekstil, her geçen gün sizlerden gelen talepler doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmaktadır.

 

Temel amacımız, ev tekstili alanında sizlere çeşitli alternatifler sunmak ve günlük hayatınızı kolaylaştıran sizleri rahat ettirecek ürünlerle sizleri buluşturmaktır.

 

Her biri alanında uzman kadrosuyla sizlere, sade, samimi ve tutarlı hizmet veren ev tekstili firmamızın ürettiği ürünlere Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz.

 

E-ticaret sitesi üzerinden haftanın 7 günü 24 saati siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Yerinde görerek almak isteyen müşterilerimiz, perakende mağazamızı ziyaret edebilir ya da bulundukları yerdeki kurumsal, hatırı sayılı ev tekstili & yapı market firmalarından ‘Homaks’ markalı ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR